Wynajem długoterminowy

Wypożyczalnia samochodów mobilerent. posiada atrakcyjną ofertę wynajmu długoterminowego aut dostawczych. Samochody w wynajmie długoterminowym to możliwość wynajmu już od jednego miesiąca! Oferta mobilerent. to niezwykle elastyczna i opłacalna alternatywa dla zakupu lub tradycyjnego leasingu auta. Oferujemy możliwość dostosowania samochodu do indywidualnych potrzeb klienta. Auta dostępne w wynajmie długoterminowym to Renault Master, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Mercedes Sprinter, Ford Transit, Iveco Daily i inne.

Długoterminowy wynajem samochodów

W ramach umowy wynajmujący sam decyduje o długości wynajmu, wyposażeniu oraz wersji samochodu, warunkach ubezpieczienia, pakiecie serwisowym oraz formie opłat. Auta w wynajmie długoterminowym z mobilerent. to wygodne i proste rozwiązanie które wysoko cenią przedsiębiorcy z rozmaitych branży. Jedna stała opłata miesięczna umożliwia skuteczne rozplanowanie budżetu firmy. Przy wynajmie długoterminowym zamiast dużej ilości faktur związanych z kosztami auta masz do zapłacenia jedną fakturę, która obejmuje m.in. części, serwis, ubezpieczenie oraz opłatę za wynajem. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu długoterminowego w mobilerent.

Masz pytania? Dzwoń teraz
Lub napisz
+48 786 841 841

Zalety wynajmu długoterminowego

Zapytaj o ofertę

Poznaj ofertę wynajmu długoterminowego w mobilerent. Skontaktuj się z naszą infolinią 24H i sprawdź cennik wynajmu długoterminowego. Zapewnimy najlepsze ceny i rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twojej firmy. Poznaj korzyści wynajmu długoterminowego w mobilerent. Wynajmij, zarabiaj!

Twoja wiadomość:

Imię*

Email*

Masz pytania? Dzwoń teraz
+48 786 841 841

Nasze dostępne marki

mobilerent. posiada szeroką gamę dostępnych samochodów dostawczych oraz użytkowych. Wynajmując auto w mobilerent. to Ty wybierasz markę, nadwozie, wersję oraz dodatkowe wyposażenie specjalistyczne. Wynajmij lawetę, chłodnie, plandekę, blaszaka, wywrotkę, bus osobowy. Współpracujemy ze renomowanymi producentami aut, takimi jak Volkswagen, Toyota, Renault, Peugeot, Opel, Nissan, Mercedes-Benz, MAN, Iveco, Ford, Fiat, Citroen. Poznaj naszą flotę!

Iveco Daily L4H3

Mistrz wagi ciężkiej


zamów teraz

Peugeot Boxer L2H2

Samochód dostawczy


zamów teraz
polecany

Wynajem długoterminowy Plandeka

Peugeot Boxer 10 EP


zamów teraz
polecany

Opel Vivaro Passenger

Samochód 9 osobowy


zamów teraz

Renault Traffic

Samochód 9 osobowy


zamów teraz
polecany

Wynajem Aut Osobowych

Niezawodny partner na co dzień


zamów teraz

Kompleksowa obsługa floty

Korzystaj z nowych samochodów, nie martw się o spadku wartości. Dzięki naszemu wsparciu Car Fleet Management (CFM) to my zaopiekujemy się obsługą techniczną pojazdu, naprawami, badaniami okresowymi, wymianami filtrów i płynów, sezonowymi wymianami opon i ich przechowywaniem, kończącym się okresem ubezpieczenia pojazdu, monitoringiem GPS i ewidencją pracy pojazdu. W sytuacjach awaryjnych zapewniamy pomoc assistance i wsparcie w likwidacji szkód.

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!